KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13524470
nr 1352 4470
Oljemålningar
2 st, omkring 1900. Skärgård. Ej signerad. Olja på pannå, 50x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:18:08
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)